100KG avtomatik svinq qapı operatoru
Enerji təminati: 200V~240V
Açılma vaxtı: 3~7s/90°
Qapının açılıb saxlanması vaxtı: 1~30s
Temperatur:-20℃~+55℃
müdafiə səviyyəsi: IP12D
Məhsul ağırlığı: 6.5kg
Məhsul həcmi: 515x95x90mm
  • Sizin məlumatlarınızdan gözləyirik.
SORĞU
Problem varmı? Xidmət göstərmək üçün bizimlə əlaqə saxlayın!
SORĞU
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors supplier
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors details
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors factory
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors manufacture
Ölçü
518*81*115mm(U*Ş*Y)
Işləmə temperaturu
-20°C~+50°C
Çəki
6KG
Çıxış Gərginliyi
24V DC(±10%),3A
Giriş gərginliyi
AC 100V-240V