DSW-100/DSW-100N автоматични клизми врати оператори с отдалечен контрол и сигурносен сензор
100KG автоматичен оператор за лъвови врати
Електропитаща: 200V~240V
Време за включване: 3~7с/90°
Време за държане на отворена врата: 1~30с
Температура:-20℃~+55℃
Ниво на защита: IP12D
Тегло на продукта: 6.5Kg
Обем на продукта: 515x95x90мм
  • Изчаквам вашата информация.
ЗАПИТВАНЕ
Има ли проблем? Моля, свържете се с нас, за да ви обслужим!
ЗАПИТВАНЕ
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors supplier
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors details
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors factory
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors manufacture
Размер
518*81*115mm(Д*Ш*В)
Работна температура
-20°C~+50°C
Тегло
6kg
Изходно напрежение
24V DC(±10%),3A
Входно напрежение
AC 100V-240V