100KG automaattinen vetolaite oven avaamiseksi
Virranhaku: 200V~240V
Päällekytkentä-aika: 3~7s/90°
Avoimen oven pidettyaikaa: 1~30s
Lämpötila: -20℃~+55℃
Suojataso: IP12D
Tuotteen paino: 6,5kg
Tuotteen tilavuus: 515x95x90mm
  • Odotamme tietojasi.
Pyynnön lähettäminen
Onko ongelma? Ole hyvä ja ota meihin yhteyttä palvellaksemme sinua!
Pyynnön lähettäminen
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors supplier
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors details
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors factory
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors manufacture
Koko
518*81*115mm(P*T*K)
Toimintalämpötila
-20°C~+50°C
Paino
6kg
Ulostulojännite
24V DC(±10%),3A
Syöttöjännite
AC 100V-240V