Córaithe dorais swing DSW-100/DSW-100N le ráitis ríomhaire agus seansáil nádúrtha
oifigeach doras scigfheidhmeach 100KG
Forsní: 200V~240V
Am allúnaidh: 3~7s\/90°
Am cumhdach doras oscailte: 1~30s
Teocht:-20℃~+55℃
Leibhéal cosaint: IP12D
Cúlra an phróducte: 6.5kg
Tiomán an phrouducte: 515x95x90mm
  • Ag lorg d'fheabhsuithe.
FIOSRÚ
An bhfuil fadhb ann? Déan teagmháil linn le do thoil chun freastal ort!
FIOSRÚ
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors supplier
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors details
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors factory
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors manufacture
Méid
518*81*115mm (G*C*Í)
Teocht oibre
-20°C~+50°C
Meáchan
6kg
Voltas Aschur
24V DC(±10%), 3A
Voltas Ionchuir
AC 100V-240V