DSW-100/DSW-100N automatikus ingadozó ajtónyitó távoli ellenőrzéssel biztonsági érzékelőkkel
100KG automatikus ingadozó ajtóoperátor
Ellátó áram: 200V~240V
Bekapcsolási idő: 3~7s/90°
Ajto tartó idő: 1~30s
Hőmérséklet: -20℃~+55℃
Védelmi szint: IP12D
Termék súly: 6,5Kg
Termék térfogat: 515x95x90mm
  • Várjuk a további információidat.
LEKÉRDEZÉS
Van probléma? Kérjük, lépjen kapcsolatba velünk, hogy szolgálhatjunk!
LEKÉRDEZÉS
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors supplier
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors details
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors factory
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors manufacture
Méret
518*81*115mm(H*M*M)
Működési hőmérséklet
-20°C~+50°C
Súly
6kg
Kimeneti feszültség
24V DC(±10%),3A
Bemeneti feszültség
AC 100V-240V