DSW-100/DSW-100N ավտոմատ սահքող դուռի օպերատորներ հեռու կառավարման հետ և անվտանգության սենսորներով
100KG ավտոմատ տարածող դուռ
Էլեկտրաէներգիայի Supplies: 200V~240V
Տարածումը ժամանակը: 3~7s\/90°
Բաց դուռ պահում ժամանակը: 1~30s
دانگ: -20℃~+55℃
Պրոտեկցիայի մակարդակը: IP12D
Product weight: 6.5kg
Արտադրության ծավալը՝ 515x95x90մմ
  • Կունենանք ձեր տեղեկատվությունը:
ՀԱՐՑՈՒՄ
Արդյոք խնդիր կա? Խնդրում ենք կապվել մեզ հետ, որպեսզի ձեզ ծառայենք!
ՀԱՐՑՈՒՄ
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors supplier
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors details
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors factory
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors manufacture
Չափս
518*81*115mm(Ա*Լ*Բ)
Աշխատանքային ջերմաստիճան
-20°C~+50°C
Քաշ
6ԿԳ
Արտահանման լարման ծավալ
24V DC(±10%),3A
Մուտքային լարման
AC 100V-240V