100KG 自動スイングドアオペレーター
電源: 200V~240V
起動時間: 3~7秒/90°
開門保持時間: 1~30秒
温度:-20℃~+55℃
保護等級: IP12D
製品重量: 6.5kg
製品サイズ:515x95x90mm
  • あなたの情報をお待ちしております。
お問い合わせ
何か問題がございましたら、ご連絡ください。お客様にご対応いたします!
お問い合わせ
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors supplier
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors details
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors factory
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors manufacture
サイズ
518*81*115mm(L*W*H)
動作温度
-20°C~+50°C
重量
6kg
出力電圧
24V DC(±10%)、3A
入力電圧
AC 100V-240V