DSW-100/DSW-100N automatic adductius ostium operariorum cum remotis controlh sensoriis salutem
100KG operator ianuae oscillantis automatus
Supplicium viribus: 200V~240V
Tempus accensionis: 3~7s/90°
Tempus retinendi ianuam apertam: 1~30s
Temperatura:-20℃~+55℃
Gradus protectionis: IP12D
Pondus producti: 6.5Kg
Volumen producti:515x95x90mm
  • Exspecto tuum info.
Inquirendo
Estne quaestio? Quaeso contactus ut te serviamus!
Inquirendo
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors supplier
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors details
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors factory
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors manufacture
Magnitudo
518*81*115mm(L*W*H)
Temperatura operativa
-20°C~+50°C
Pondus
6kg
Output Voltage
24V DC(±10%),3A
Voltage input
AC 100V-240V