DSW-100/DSW-100N automatiniai klibančiosios durys su nuotolinio valdymo ir saugumo jutikliais
100KG automatinis šluoto operatorius
Elektros tiekimas: 200V~240V
Įjungimo laikas: 3~7s/90°
Atvirųjų durų palaikymo laikas: 1~30s
Temperatūra: -20℃~+55℃
Apsaugos lygis: IP12D
Prekės svoris: 6,5Kg
Prekės tūris: 515x95x90mm
  • Laukiame jūsų informacijos.
UŽKLAUSA
Ar yra problema? Prašome susisiekti su mumis, kad jums paslaugotų!
UŽKLAUSA
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors supplier
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors details
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors factory
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors manufacture
Dydis
518*81*115mm(I*P*Ž)
Darbo temperatūra
-20°C~+50°C
Svoris
6kg
Išėjimo įtampa
24V DC(±10%),3A
Vandens įtampa
AC 100V-240V