DSW-100/DSW-100N automatische schuifdeur operatoren met afstandsbediening veiligheidssensoren
100KG automatische schuifdeursysteem
Voeding: 200V~240V
Inschakeltijd: 3~7s/90°
Deur openhoudtijd: 1~30s
Temperatuur: -20℃~+55℃
Beschermlaag: IP12D
Productgewicht: 6,5 kg
Productvolume:515x95x90mm
  • Verkijken naar uw informatie.
Aanvraag
Is er een probleem? - Nee. Neem contact met ons op om u te bedienen!
Aanvraag
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors supplier
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors details
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors factory
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors manufacture
Maat
518*81*115mm(L*B*H)
Werktemperatuur
-20°C~+50°C
Gewicht
6kg
Uitvoer spanning
24V DC(±10%),3A
Ingangsspanning
AC 100V-240V