DSW-100/DSW-100N operatori ușă oscilantă automată cu control la distanță senzori de siguranță
operator de ușă oscilant automat de 100KG
Alimentare electrică: 200V~240V
Timp de aprindere: 3~7s/90°
Timp de ținere a ușii deschise: 1~30s
Temperatură: -20℃~+55℃
Nivel de protecție: IP12D
Greutatea produsului: 6,5 kg
Volumul produsului: 515x95x90mm
  • Așteptăm informațiile dvs.
CERERE DE INFORMAȚII
Este o problemă? Vă rugăm să ne contactați pentru a vă servi!
CERERE DE INFORMAȚII
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors supplier
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors details
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors factory
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors manufacture
Dimensiune
518*81*115mm(L*W*H)
Temperatură de funcționare
-20°C~+50°C
Greutate
6kg
Tensiune de ieșire
24V DC(±10%),3A
Tensiune de intrare
AC 100V-240V