DSW-100/DSW-100N samodejni hlahtači vrata operatorji z oddaljenim nadzorom varnostnih senzorjev
100KG samodejni operator za hengatne vrata
Napajalnik: 200V~240V
Čas vklopa: 3~7s/90°
Čas držanja odprtih vrat: 1~30s
Temperatura: -20℃~+55℃
Raven varstva: IP12D
Teža izdelka: 6,5Kg
Prostornina izdelka: 515x95x90mm
  • Čakamo na vaše informacije.
POVPRAŠEVAJTE
Je kakšen problem? Prosimo, kontaktirajte nas, da vam lahko pomagamo!
POVPRAŠEVAJTE
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors supplier
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors details
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors factory
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors manufacture
Velikost
518*81*115mm(D*Š*V)
Delovna temperatura
-20°C~+50°C
Teža
6KG
Izhodna napetost
24V DC(±10%),3A
Vhodna napetost
AC 100V-240V