100 кг аутоматски оператор клапаних врата
Податак енергије: 200В ~ 240В
Време укључивања: 3 ~ 7с/90°
Време држења отворених врата: 1 ~ 30 с
Температура: -20°C ~ +55°C
Степен заштите: IP12D
Тежина производа: 6,5 кг
Волумен производа: 515x95x90 мм
  • Радујем се вашим информацијама.
UPIT
Да ли постоји проблем? Молимо вас контактирајте нас да вам служимо!
UPIT
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors supplier
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors details
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors factory
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors manufacture
VELIČINA
518*81*115мм
Радна температура
-20°C ~ +50°C
Težina
6 кг
Излазни напон
24V DC ((± 10%),3А
Улазни напон
АЦ 100 В-240 В