DSW-100/DSW-100N uzaktan kumanda ile güvenlik sensörleri olan otomatik sallantı kapısı işleticileri
100KG otomatik salınım kapısı operatörü
Güç kaynağı: 200V~240V
Açılış süresi: 3~7s/90°
Kapı açık tutma süresi: 1~30s
Sıcaklık:-20℃~+55℃
Koruma seviyesi: IP12D
Ürün ağırlığı: 6,5 kg
Ürün hacmi:515x95x90mm
  • Bilgileriniz bekleniyor.
SORU SORUN
Bir sorun mu var? Size yardımcı olabilmek için lütfen bizimle iletişime geçin!
SORU SORUN
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors supplier
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors details
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors factory
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors manufacture
Boyut
518*81*115mm(U*z*Y)
Çalışma Sıcaklığı
-20°C~+50°C
Ağırlık
6kg
Çıkış Gerilimi
24V DC(±10%),3A
Giriş Gerilimi
AC 100V-240V