DSW-100/DSW-100N автоматичні розсувні двері оператори з віддаленого керування безпекою сенсорів
100KG автоматичний оператор розсувних дверей
Постачання електроенергії: 200V~240V
Час включення: 3~7с/90°
Час утримування відкритих дверей: 1~30с
Температура: -20℃~+55℃
Рівень захисту: IP12D
Вага продукту: 6.5Kg
Об'єм продукту: 515x95x90 мм
  • Чекаємо вашої інформації.
ЗАПИТ
Є проблема? Будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб служити вам!
ЗАПИТ
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors supplier
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors details
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors factory
DSW-100/DSW-100N automatic swing door operators with remote controlh safety sensors manufacture
Розмір
518*81*115мм(Д*Ш*В)
Робоча температура
-20°C~+50°C
Вага
6кг
Вихідне напруга
24V DC(±10%),3A
Вхідна напруга
AC 100V-240V